g
Beach bar

Për ata që stina e Verës do të thotë të vlerësosh çdo moment dhe të eksplorosh shije të reja. I konceptuar për të krijuar një atmosferë relaksuese ndërsa shijoni një pije buzë detit!

d
Restoranti

Trajtojeni veten me një vakt të shijshëm të kuzhinës mesdhetare. Restoranti ofron çdo ditë gatime të shijshme tradicionale dhe moderne, ndaj secili teksa pushon nën rrezet e diellit, mund te shijojë një vakt të shijshëm

d
Muzika

Muzika e gjen rrugën e saj drejt shpirtit, ndaj ju presim me muzikë të mirë duke ju premtuar eksperiencë unike! Bashkohoni me ne gjatë netëve me muzikë live, atmosferë dhe artistë të mrekullueshëm.

d
Ambjenti

Me një stil bohemian arredimi rrethuar nga materiale natyrore, shezllone ekstra të mëdhenj dhe komod, çadra të punuara me dorë, dhe me një menu të pasur dhe të shijshme...

Frymëzuar nga Riviera Shqipëtare

Shijojeni kohën në 'Beach Bar me një pije freskuese ose alkoolike apo kafen tuaj të ftohtë dhe lëreni flladin e detit të përkëdhelë fytyrën tuaj. NA'VAL ofron një përzgjedhje të gjerë pijesh freskuese, koktejle, aperitive dhe pije alkoolike.

Kur shijet sundojnë mendjen!

Specialitet Tona

Supe Peshku
ALL 550
Sallate Naval
ALL 700
Karpacio Levreku
ALL 1600
Kallamar Napoletan
ALL 1200
Linguini me Fruta Deti
ALL 1000
Levrek i Eger
ALL 7000/KG
Barbun
ALL 6000/KG
Fileto Peshku i Eger
ALL 1800
Përjetoni një eksperiencë unike të një ditë plazhi në

Na'val Beach Bar

Best fish and service ever!

Benjamien Mathijs

Best place. If there were still stars, I wouldn't spare them.

Klodiana Taci

Fantastically beautiful, atmospheric beach bar on a beautiful beach. Delicious food and super friendly staff. Recommended to chill out for a day (or more) here!

Linda Visscher

Wonderful beach, especially if you are a family, the sea is suitable for kids. the staff was very nice and the sunset was perfect more than perfect 🙂

Evisa Muho

Absolutely a beautiful paradise hidden beach surrounded by nature.Clear sea.Perfect for families. Highly recommended. I wish to go back to this amazing place.

Olta Xh

Plazhi Nartës,
Vlore, Albania
0696529218,
Open: 07:00 am – 02:00 am