Na'val Beach Bar

Rreth Nesh

I ndodhur në plazhin e Zvernecit, NA’VAL ka shumë për të ofruar për çdo pushues. Nga pamja mahnitëse mes pishave dhe detit, restoranti e deri tek Beach Bar’ ynë përvoja juaj sigurisht që do të jetë sa e paharrueshme aq edhe e këndshme.

Restoranti ofron çdo ditë gatime të shijshme tradicionale dhe moderne, ndaj secili teksa pushon nën rrezet e diellit, mund te shijojë një vakt të shijshëm gjatë ditës, ose pas një perendimi befasues mund të shijojë darkën në një ambjent kaq romantik dhe relaksues.

Shijojeni kohën në ‘Beach Bar me një pije freskuese ose alkoolike apo kafen tuaj të ftohtë dhe lëreni flladin e detit të përkëdhelë fytyrën tuaj. NA’VAL ofron një përzgjedhje të gjerë pijesh freskuese, kokteje, aperitive dhe pije alkoolike.

Client

Testimonials

Best fish and service ever!

Benjamien Mathijs

Best place. If there were still stars, I wouldn't spare them.

Klodiana Taci

Fantastically beautiful, atmospheric beach bar on a beautiful beach. Delicious food and super friendly staff. Recommended to chill out for a day (or more) here!

Linda Visscher

Wonderful beach, especially if you are a family, the sea is suitable for kids. the staff was very nice and the sunset was perfect more than perfect 🙂

Evisa Muho

Absolutely a beautiful paradise hidden beach surrounded by nature.Clear sea.Perfect for families. Highly recommended. I wish to go back to this amazing place.

Olta Xh

Plazhi Nartës,
Vlore, Albania
0696529218,
Open: 07:00 am – 02:00 am